Аграріїв Вінниччини штрафують за спалювання сухої рослинності

Днями Державна екологічна інспекція почала рейдові перевірки на предмет спалювання сухої рослинності. Наразі інспектори ДЕІ вже готові поділитися першими результатами . Так, за останній тиждень оштрафували кілька «паліїв» на Вінничині, де фермери спалював рештки після жнив. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований.

Загалом цьогорічні пожежі на Вінниччині обійшлися державі у чималу суму.  Більшість з цих пожеж виникли через необережність людей. Ці гроші могли б піти на будівництво лікарень, ремонти доріг чи матеріальну допомогу населенню.

Усіх аграріїв області просять не провокувати такі пожежі та дотримуватися усіх заходів безпеки. А найголовніше – відмовитися від паління рослинності. Рятувальники зазначають, що є багато інших, безпечніших способів, як її утилізувати.

Попри велику кількість інформації та застережень, 15 серпня рятувальники Вінниччини 20 разів виїжджали на ліквідацію загорянь сухої рослинності. Зокрема, пожежі в екосистемах були ліквідовані в 15 районах —  Бершадському, Гайсинському, Чернівецькому, Іллінецькому, Калинівському, Козятинському, Могилів-Подільському, Мурованокуриловецькому, Погребищенському, Шаргородському, Томашпільському, Тростянецькому, Тульчинському, Тиврівському та Піщанському.

Джерело