Агрохолдинг МХП допоможе громадам на Вінниччині

За результатами цьогорічного  Всеукраїнського конкурсу мікрогрантів «Час діяти, Україно!», який проводив благодійний фонд «МХП — Громаді», визначено 60 проєктів —  переможців, які отримають до 50 тис. грн на втілення заявлкених ініціатив.

За словами директорки  Благодійного фонду «МХП — Громаді» Тетяни Волочай, конкурс допомагає вирішувати конкретні проблеми громад шляхом підтримки локальних громадських ініціатив, передовсім у сільській місцевості, де розташовані потужності підприємств агрохолдингу МХП.

Всього на конкурс надійшло 132 проекти, при цьому найбільша кількість  надійшла з Вінниччини, Черкащини та Київщини. (фандрейзингу).

Серед учасників конкурсу у Вінницькій області переможцями визнано проект «Коледж під небом», що передбачає створення сцени-театру з локацією «Люм’єр» у Ладижинському коледжі ВНАУ.

Завдяки програмі грантів ГО інвалідів з дитинства «Вікторія» для театру-студії  VICTORI@  закупить техніку, що сприятиме самореалізації для дітей та молоді з інвалідністю.

А ще у с. Щурівці Кунківської сільради проект допоможе переобладнати місцевий клуб, аби він був зручним для людей з обмеженими можливостями.

Джерело