Більше 1300 працівників Вінниччини отримають фінансову допомогу

Служба зайнятості Вінницької області працює у звичайному режимі. Відповідно до змін «Закону про зайнятість», які 13 травня ухвалила Верховна Рада, підприємці мають можливість вносити себе до списків на виплати по частковому безробіттю. Повідомляють на сайті Вінницької ОДА.

Відтепер підприємці малого та середнього бізнесу, які через карантин зупинили роботу та не можуть виплачувати заробітну платню своїм працівникам, можуть подавати на розгляд до служби зайнятості заяви щодо виплат по частковому безробіттю. Також збільшено кількість днів від 30 до 90 календарних днів за які роботодавець повинен подати дану заявку.

Станом на 14 травня служба отримала 417 пакетів документів, з них встигли розглянути 73 справи. У результаті чого фінансову допомогу у розмірі мінімальної платні – 4 723 грн., будуть отримувати 1 364 наймані працівники Вінниччини.  

На розгляд справи та прийняття рішення про призначення даної допомоги службі зайнятості виділяється 3 дні.

Загалом Вінниччина посідає 6-те місце в Україні за кількістю працевлаштування зареєстрованих безробітних, наразі їхня кількість становить 6 тисяч осіб.

Джерело