Борги ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ продовжують зростати

Згідно з рішенням суду «Вінницяоблводоканал» виплачує заборгованість АТ «Вінницяобленерго». Проте з початком карантину «Вінницяоблводоканал» почав нарощувати поточний борг за розподіл електричної енергії.

Станом на середину травня, борг перед АТ «Вінницяобленерго» складається з заборгованості за минулі роки та з поточної заборгованості, що у сумі  становить — 41 419 130 гривень.

Наразі «Вінницяоблводоканал» дотримується угоди та регулярно виплачує за договором реструктуризації суму боргу, що виник за попередні роки — 2,1 мільйон кожного місяця. Проте як зазначив комерційний директор АТ «Вінницяобленерго» Олексій Тарарака в них виникла і поточна заборгованість.

На початку карантину, ще в березні КП недоплатило за розподіл електроенергії близько 700 000 гривень, і від тоді поточний борг лише зростав. Частину заборгованості було погашено в травні за кошти, які були виділені депутатською  комісією з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

У зв’язку з карантином застосування жодних санкцій щодо відключення є неможливим. Варіанти відключення водоканалу від електроенергії після карантину також не розглядаються.

Джерело