Через карантинні обмеження вінничани обирають бюджетні вживані авто

Враховуючи карантинні обмеження, а саме щодо кількості пасажирів у громадському транспорті, вінничани почали масово купляти вживані авто. Через це Вінниця перетворилася на місто постійних заторів.

«В людей стало менше спроможності купувати нове авто, а тому ті особи, що займаються продажем авто, ті приватні фірми та дилери, що продають вживані автівки просто вимушені знижувати ціну», — каже Сергій, представник однієї з місцевих автодилерських компаній.

Ще весною відстежувався обвал цін на вживані авто, в межах 20-40%. Тоді як сьогодні попитом користуються бюджетні вживані авто до 5 000 доларів.

Різкий скачок попиту на вживані авто спровокував збільшення заторів у місті. Згідно інформації, наданою Вінницькою спеціалізованою монтажно-експлуатаційною дільницею з організації дорожнього руху, найбільші затримки транспортних засобів на сьогоднішній день спостерігаються у години «пік» у наступних місцях:

  • Староміський міст через Південний Буг, зокрема по вулиці 8 березня в напрямку центра міста та по вулиці Князів Коріатовичів в напрямку Старого міста;
  • вулиця Лебединського в напрямку центру міста;
  • вулиця Привокзальна (біля оптового ринку) в обидві сторони;
  • вулиця Зодчих — вулиця Пирогова зі всіх напрямків.

Наразі у Вінницькому КП «СМЕД ОДР» вже працюють над розробкою дій, які  спрямовані на поліпшення дорожнього руху.

Джерело