Через підприємство на Вінниччині держава недоотримала понад 6 мільйонів гривень

Слідче управління ГУ ДФС у Вінницькій області провадить досудове розслідування злочинів за ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 212 ККУ, за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах службовими особами одного з підприємств області. Останні підозрюються в імітуванні господарських відносин, у результаті чого державний бюджет недоотримав більше ніж 6 млн. 800 тис. грн. 

Під час досудового розслідування слідчими було реалізовано 11 обшуків в Дніпрі, Білій Церкві, Гнівані. У ході яких вилучили документи, які підтверджують проведення  фінансово-господарської діяльності підприємствами з ознаками фіктивності, телефони, ноутбуки та флеш-накопичувачі, чорнові записи щодо реалізації продукції за готівку.

Також правоохоронцями було встановлено, що правопорушники надавали послуги підприємствам реального сектору економіки щодо формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку. Зокрема, частину отриманої готівки, а саме 720 тис. грн., було вилучено під час проведення обшуків.

Слідство триває, до суду подано клопотання про накладення арешту на вилучене майно.

Джерело