До вінницького онкоцентру залучено держсубвенцію

Відтепер у Подільському регіональному центрі онкології променеву терапію для хворих на рак проводитимуть за допомогою сучасного апарату – лінійного прискорювача. Вінничани на нього чекали довгих 5 років.

Про це повідомив народний депутат з Вінниці Максим Пашковський, зокрема завдяки підтримці якого обладнання і було придбано. Він зазначив, що вартість апарату склала – 49,8 млн. гривень. З них 20 мільйонів — державна субвенція, яка була залучена завдяки не лише його зусиллям, а й його колеги. Ще 29,8 млн. грн. — було виділено з обласного бюджету.

Нардеп розповів, що основними перевагами нового апарату є безпека, точність, зменшення випадків ускладнень на організм та ефективність. За підтримку реалізації довгоочікуваного проекту Максим Пашковський подякував народному депутату зі «Слуги народу» Анатолію Драбовському  та очільнику Вінницької ОДА – Сергію Борзову.

 «У Вінниці багато талановитих лікарів, які заслуговують працювати на якісному обладнанні та не відставати технічно від європейських колег», — зазначив Максим Пашковський.

Джерело