Два мед заклади Вінниці витратили півмільйона гривень на ІФА-тести

Від початку літа 5 лікарень Вінниччини та Вінницькій національний медичний університет ім. М. І. Пирогова уклали угоди із закупівлі ІФА-тестів на виявлення антитіл до коронавірусу.

Інформація щодо закупівель розміщена на порталі державних закупівель Prozorro IФА-тести. Мова йде про наступні заклади: ВНМУ, «Міський лікувально-діагностичний центр», «Центр матері і дитини», Бершадська окружна лікарня відновного лікування, Гніванський центр первинної медико-санітарної допомоги та Козятинська центральна районна лікарня.

Загальна вартість цих закупівель –  667 395,99 гривень. Більше ніж  504 000 було витрачено на тести. Центр матері і дитини та Міський лікувально-діагностичний центр придбали ці тести в одного постачальника – ТОВ «Інноваційні біологічні технології» (Київ). Перший заклад витратив на тести 286 тисяч гривень, другий –  218 тисяч гривень.

Міський лікувально-діагностичний центр також придбав 100 експрес-тестів на коронавірус у зазначеної фірми. В усіх випадках «Інноваційні біологічні технології» були єдиними учасниками допорогових торгів.

Джерело