Громади Вінниччини беруть активну участь у реалізації європейських проектів

Зі слів голови Вінницького обласного осередку Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина» Олексія Гаврилова протягом кількох років громади Вінниччини активно реалізовують  різноманітні проєкти за підтримки Вишеградського фонду. З 2016 року реалізовано 5 таких проєктів. 

Одним з найрезультативніших став проєкт «Управління відходами в місцевих громадах. Досвід розвитку сільських територій країн Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства».

Цей проект реалізовувався він протягом 2017-2018 років за підтримки Вишеградського фонду в сумі понад 100 тисяч євро. В ньому були задіяні представники територіальних громад  з України та з Молдови.

Учасники визначили для себе напрямки діяльності розробці Стратегії розвитку «Поводження з твердими побутовими відходами».

З інших проектів варто відзначити – «Розбудова спроможності громад. Досвід розвитку сільських територій країн Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства».

Ще один проєкт спрямований на написання Стратегії розвитку громад. Також один проєкт стосувався освіти, а зараз триває реалізація проєкту, направленого на формування здорового способу життя.