Громадська спілка буде співпрацювати з «Миронівським хлібопродуктом»

Український агрохолдинг МХП підписав меморандум про співпрацю з Громадської спілкою «Органічна Україна». Угодою  передбачено реалізацію спільних  намірів щодо відновлення родючості українських ґрунтів, а також розвитку органічного виробництва в Україні та у Світі.

Юрій Косюк, голова правління МХП стосовно укладеного меморандуму висловився: «Я на боці сталого виробництва. Воно має право на життя так само, як і зелена енергетика, у необхідності переходу до якої вже ні в кого немає сумнівів».

На підтвердження важливості реалізації проекту  Олександр Домбровський, президента МХП Еко Енерджи, сказав, щорічно Україна втрачає близько 50 млн. тонн верхнього шару родючих ґрунтів в наслідок ерозії та втрачає близько 5 млрд. доларів.

Меморандум складається з шести статей і всі вони про відновлення родючості українських ґрунтів, впровадження концепції сталого виробництва та сталого споживання, що базується на міжнародних екологічних вимогах й стандартах та про забезпечення споживачів вітчизняною органічною продукцією.

Джерело