Кандидат на посаду мера Вінниці Сергій Кудлаєнко розповів як підтримувати молодих підприємців

До дня виборів часу залишається все менше, для усвідомленого вибору наступного очільника міста вінничанам варто ознайомитися з пріоритетами та  цілями кожного з кандидатів. Один із кандидатів розповів про свої плани на особистій сторінці у одній із соціальних мереж.

В першу чергу, Сергій Кудлаєнко поділився власними намірами щодо підтримки місцевого бізнесу, якому під час пандемії живеться доволі нелегко. Кандидат наголосив, що готовий реально, не декларативно допомагати підприємцям.

«Наприклад, допомогти у заснуванні бізнесу. Є міжнародні франшизи. Ми допомагаємо оформити документи, даємо приміщення за копійкову оренду. Схема особливо добра для молодих та енергійних», – написав кандидат.

Також Сергій Кудлаєнко наголосив, що бачить великий потенціал розвитку сфери громадського харчування і готельної сфери. Кандидат зазначив, що у місті необхідно створити конкурентне середовище, щоб підприємці боролися за туристів, а не навпаки. Адже досі у місті немає достойної готельної мережі.

Окрім цього кандидат приділив увагу і проблемі виділення земельних ділянок для підприємництва, які доволі важко отримати через бюрократичні перепони. «Потрібно спростити маршрут від ідеї до втілення, створити умови, щоб максимально швидко розглядали проект і приймали рішення», — наголосив кандидат.

Джерело