Компанія з Вінниччини займається виробництвом соків (ФОТО)

«Тріада – МК» — компанія з виробництва соків, яка  розташована у Мурованих Курилівцях, що на Вінниччині. Дані соки продаються під торговою маркою «Miriada fruits». Під аналогічною назвою на експорт відправляються заморожені ягоди. Також вони будуть продавати свіжі яблука і ягоди під маркою «Щедрий хутір».

Наразі асортимент компанії налічує 7 видів соків: яблуко-чорниця, яблуко-малина, яблуко-аронія, яблуко-смородина, яблуко-морква, яблуко-буряк, яблуко-гарбуз. Можливо ближчим часом смакова палітра буде розширена, на виробництві планують додати більше овочевих смаків.

Потужність виробництва складає від 800 до 1 мільйона літрів соку, як залучена 1 робоча зміна. Для соку на виробництві використовують другосортне яблуко і ягоди, які купують у населення. Також підприємство максимально залучає місцеве населення, не тільки до роботи безпосередньо на підприємстві. Зокрема, місцевим жителям роздають посадковий матеріал, а потім підприємство закуповує вирощені ними фрукти і ягоди, іншу сировину для виробництва соків.

Джерело