На Вінниччині ініціювали пропозицію реформування структури лісового господарства

З проханням про реорганізацію лісового господарства до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів звернулися місцеві депутати.

Починаючи з 9 грудня на Вінниччині розпочала свою роботу комісія обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин. У ході першого засідання депутати дійшли висновку що по території всієї держави необхідно провести реформу інституційної структури лісового господарства.

Депутати запропонувати створити єдиний суб’єкт господарювання, який би керував всіма державними лісгоспами. Окрім цього вони звернули увагу і на необхідності фінансового забезпечення галузі. Вони наполягали на створенні передумов для інвестування та залучення коштів на придбання непобхідного обладнання тощо.

«Лісове господарство тісно пов’язано з іншими секторами української економіки – деревообробкою, сільським господарством, туризмом. Від існування лісів та забезпечення їхнього стабільного розвитку залежить екологічна стабільність держави та виконання нею своїх міжнародних зобов’язань», – зазначено на сайті обласної Ради.

Джерело