На Вінниччині незабаром буде змінено ринок землі та юрисдикція земельних відносин

На сайті Судова Влада в Україні розміщене повідомлення про проведення круглого столу «Відкриття ринку землі та зміна предметної юрисдикції земельних спорів». П’ятий адміністративний суд, який ініціював його проведення, запрошує до участі в ньому суддів, адвокатів, прокурорів, юристів, науковців, які цікавляться питаннями сталості судової практики у земельних спорах. А також пропонує висловити свою фахову позицію  щодо змісту проекту Закону України №3296 від 31.03.2020 «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України щодо підвідомчості спорів, що виникають у сфері земельних відносин та спорів щодо нерухомого майна».

Організовуватиме захід Терлецький Дмитро Валерійович – адвокат, Голова комітету конституційного правосуддя та прав людини Ради адвокатів Одеської області, кандидат юридичних наук, доцент.

Серед спікерів  Костін Андрій Євгенович – Голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, адвокат,  Джабурія Олександр Валентинович – голова П’ятого апеляційного адміністративного суду, кандидат юридичних наук, провідні експерти, висококваліфіковані Судді.         

До відома зацікавлених осіб: Круглий стіл відбудеться у форматі Zoom 4 червня 2020 року. Учасники мають заздалегідь зареєструватися.

Джерело