На Вінниччині облаштують соціальну їдальню та сонячну електростанцію

15 вересня представники МХП і «Карітас-Спес Україна» підписали меморандум про співпрацю. Він стосується кількох проектів, які будуть реалізовані на Вінниччині, а саме: облаштування у Ладижині соціальної їдальні та сучасної сонячної електростанції.

Підписавши меморандум, сторони таким чином підтвердили свою зацікавленість у сприянні регіонального розвитку громад та розвитку корпоративної соціальної відповідальності.

Заплановано, що на Вінниччині буде реалізовано наступні два проекти:

  1. Соціальна їдальня для потребуючих.
  2. Сучасна сонячна електростанція у місті Ладижин.

Мета другого проекту – розвиток соціального підприємництва, екологічної безпеки та допомоги потребуючим. Сонячна електростанція забезпечить екологічні норми світового рівня та підвищить екологічну безпеку.

Даний проект буде розвивати соціальне підприємництво на Вінниччині за рахунок фінансування від держави, а саме отриманих коштів за «зелений тариф».

Заступник голови правління з корпоративної соціальної відповідальності МХП зазначив, що вони вже вдруге підписують меморандум про співпрацю, який спрямований на сприяння регіонального розвитку громад та розвитку корпоративної соціальної відповідальності.

Джерело