На Вінниччині продавців магазину звинуватили у наклепі

У соцмережі Facebook з’явилося відео на якому дівчина нібито краде косметику з магазину всеукраїнської косметичної мережі магазинів. Працівники магазину вирішили викласти запис з відеокамер на широкий загал. Відео дуже швидко поширилося між вінничанами. Даний інцидент стався у Ладижині Вінницька область.

На записі видно, як дівчина, спілкуючись по телефону, тримає руки в кишенях, а потім лівою рукою тягнеться до прилавку з декоративною косметикою та знову різко її кладе до кишені. На відео було чітко видно обличчя дівчини. Під опублікованим дописом чимало місцевих жителів почали її просто ганьбити та обзивати.

Проте пройшла лише доба, як працівникам магазину довелося вибачатися за свої слова. Відтак її батьки, бажаючи відновити справедливість, переглянули уповільнене розкадрування відео, де точно видно, що вона поклала пусту руку в кишеню.

Розкадровка відео розставила все на свої місця. Дівчині висловили свої вибачення. Проте її батьки обурені, адже працівники повинні були переконатися у правдивості своїх здогадок перед тим, як звинувачувати когось у крадіжці.

Джерело