На Вінниччині скандал через дитячий садочок

У Ладижині, що на Вінниччині, є дитячий садочок «Барвінок». Працівники та керівництво докладали багато зусиль, щоб привести його у нормальний стан.

Проте на сайті міської ради з’явився проєкт рішення, яким було запропоновано  зупинити роботу дитсадка «Барвінок» на невизначений термін. Тоді всі вихованці мали би перейти у сусідню школу. Заявлена причина —  аварійне приміщення. Пізніше садочок ліквідували.

У 2019 році Ладижинська міська рада включила «Барвінок» у список об’єктів на продаж. Жителі обурені, думають, що зовсім скоро на місці такого потрібного закладу буде ресторан чи готель.

Активістами було подано заяву до Бершадської місцевої прокуратури, згодом було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 ККУ щодо неправомірних дій посадових осіб Ладижинської міської ради при розпорядженні будівлею ДНЗ «Барвінок». Вони ймовірно штучно створили умови для того, щоб закрити ДНЗ.           

Однак наразі поліція не спішить розбиратися з провадженням. А чиновники цим користуються. 25 березня мав відбутися перший аукціон, проте не було жодної заявки від покупців. Другий аукціон відбудеться 16 квітня, а ціну знизять практично на половину — 456 тис. грн..

Джерело