На Вінниччині відбулася Спартакіада серед місцевих аграріїв

На Вінниччині відбулася Спартакіада серед керівників та працівників сільськогосподарських та фермерських господарств області «Колос Агро 2021».

Фаворитами Спартакіади серед аграріїв стали хмельничани, яким вдалося вибороти перше місце у всіх видах спортивних змагань, за винятком гирьового спорту і дартсу. Варто зазначити, що у Хмільницькій громаді цьогоріч зведуть 3 мультифункціональних спортивних майданчики.

Результати індивідуального заліку: 1 місце у тенісі серед жінок – Світлана Попельська, у шашках – Тетяна Ковальчук, у шахах — Анатолій Ядвіжен, у дартсі – Яна Салівон. Призові місця з футзалу зайняли: 1 місце – хмельничани, 2 – літинчани, 3 – представники Вапнярської громади.

Переможців змагань нагородили медалями та дипломами. Завдяки своїй перемозі вони мають можливість брати участь у Всеукраїнських змаганнях.