На Вінниччині відкриють сезон голубиних перегонів

Учасники клубу спортивного голубівництва  «Голуби Вінниччини»  відразу після послаблення карантину розпочнуть  підготовку до обласних голубиних перегонів. Зокрема, 1-е тренувальне змагання буде за маршрутом «Гайсин-Вінниця».

Наразі до клубу входить 22 учасника з Вінниці та районів. У зв’язку з карантином, спортивне голубівництво «на паузі», усі чекають завершення обмежень. Незважаючи на те, що птахи не є носіями небезпечного коронавірусу, але до таких заходів зазвичай долучаються більше 20 осіб, а масові заходи поки що заборонені.  Розповів голова клубу спортивного голубівництва Вадим Свистун.

У 2019 році на Вінниччині провели 11 голубиних перегонів. 17 травня заплановане відкриття сезону спортивного голубівництва — пробні перегони птахів від Гайсина до Вінниці. Голуби повинні повернуться до своїх домівок.

Переможцем стане той голубівник, чий птах повернеться першим. Чіткий контроль часу усіх учасників забезпечує те, що птахи мають при собі гумові «контрольки» чи електронні чипи. Тому час, коли птах прибув додому, відразу вбивається у комп’ютер за допомогою спеціальної програми.

Джерело