На Вінниччині відновило роботу підприємство будівельної індустрії

Як повідомляє прес служба Вінницької ОДА, — 8 вересня,  директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко відвідав завод із виготовлення залізобетонних виробів. Метою  візиту стало ознайомлення з діяльністю ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетон» та підведення підсумків роботи підприємства за минулий рік та І півріччя поточного року.

В повідомленні ОДА йдеться, що  ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетон» входить до складу Акціонерного Товариства «Українська залізниця» та орієнтоване на виробництво і реалізацію залізобетонних конструкцій для промислового, цивільного, гідротехнічного, автодорожнього та залізничного будівництва.

Від 2015 року, підприємство перебувало у скрутному становищі.

На сьогодні заводу вдалося вийти з кризи. Так протягом 2019 року вдалося залучити понад 125 млн. грн. авансових платежів для випуску продукції, а також реалізувати готову продукцію на суму понад 159 млн. грн.

У минулому році підприємству виповнилося 50 років.

Перебуваючи на підприємстві, очільник профільного департаменту оглянув територію та ознайомився з виробничими потужностями підприємства і виготовленою продукцією.

Джерело