На Вінниччині з території спритзаводу хотіли вивезти обладнання

з Овечацького спиртового заводу невідомі намагалися вивезти металобрухт. Завадило вчинити крадіжку зловмисника нове керівництво, яке невдовзі підпише договір про купівлю заводу.

Мова йде про спиртзавод, який знаходиться у селі Дружне Калинівського району. У аукціоні з продажу даного спиртзаводу переміг ТОВ «Укрхімресурс». Спиртзавод було куплено за 53 млн. грн. Укладення договору про купівлю було заплановано на 27 листопада. Наразі компанія уже сплатила гарантійний внесок у розмірі двох мільйонів гривень.

« У середині листопада нас повідомили, що вночі відбувається вивіз майна з території заводу. Тому ми за власний кошт найняли охорону, щоб спостерігала, чи будуть вивозити майно. Сьогодні від охоронців надійшла інформація, що на територію заводу заїхала вантажівка і має намір вивозити майно. Ми відразу приїхали до заводу з представниками поліції та з’ясували, що на території спиртзаводу є вантажний транспорт та кілька невідомих людей», – розповіла начальниця юридичного відділу ТОВ «Укрхімресурс» Альона Цимбал.

Варто зазначити, якщо після купівлі спиртзаводу на його території не буде жодного обладнання для виробництва спирту, то «Укрхімресурс» оштрафують за невиконання умов договору. Поліцейські запевнили, що складу кримінального правопорушення немає. Адже власник заводу намагався вивезти металобрухт, а не обладнання.

Джерело