На Вінниччині з’явиться нова магістерська програм для аграріїв

У 2020 році Вінницький національний аграрний університет вперше розпочинає набір на новітню магістерську програму «Агрокебети».

Дана програма базується на співпраці бізнесу і навчальних закладів. Основне завдання її —  забезпечити найкращі та наймаштабніші українські аграрні компанії висококваліфікованими спеціалістами, а випускників відповідно достойною зарплатнею одразу після отримання диплому.

Для обговорення усіх деталей 9 червня відбувся круглий стіл в режимі онлайн на тему «Актуальні питання підготовки професійних кадрів – «польових агроменеджерів» для потреб сучасного агробізнесу на базі спеціальності «Агрономія» Вінницького національного аграрного університету». Адже така програма є дуже актуальною саме на Вінниччині – області, яка володіє потужним агросектором.

Особливістю даної програми буде те, що у кожного студента буде ментор від виробництва, який буде його навчати, це буде повністю готовий до роботи в команді фахівець. Такий шлях – найбільш ефективний для працевлаштування в Україні на провідних підприємствах.

Агропромисловий комплекс був і буде надзвичайно важливим сектором економіки. Тому цей проект є надзвичайно потрібним та актуальним.

Джерело