Поліція викрила корупційну схему посадових лікарів Вінниці

Рівень нахабності вінницьких посадовців досягає апогею. Правоохоронці викрили посадовців медико-соціальної експертної комісії на незаконній діяльності – вимаганні хабарів за довідки про інвалідність.

Даний факт підтвердився 29 вересня, коли у ході обшуків у приміщенні МСЕК були вилучені кошти, які обвинувачені отримали через хабар. Видання «20 хвилин»  повідомляє, що правоохоронці вилучили 58 000 гривень.

Цілком логічно, що викриття цього злочину спричинило ряд перевірок всієї документації комісії, аби виявити аналогічні випадки.

 Встановлено, що посадовці отримували хабарі за встановлення жителям області групи інвалідності. Однак залишається відритим питання чи вони вимагали хабар за встановлення інвалідності людині, яка має відповідну хворобу або ж – за видачу довідки для здорової людини.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження відповідно до ст. 368 ККУ (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін від 5 до 10 років.

Сподіваємося, що цей випадок стимулюватиме перевірки усіх посадовців, які відповідають за видачу відповідних довідок.

Джерело