Проект Стратегії розвитку туризму у Вінниці – майже затверджено

На найближчу сесію Вінницької міської ради буде винесено стратегічний документ, який визначить напрямок розвитку туризму на найближче десятиріччя.

Даний документ розроблений за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. 

Для розробки даного документи були залучені представники та представниці туристичної сфери Вінниці. Протягом тривалого часу вони працювали над розробкою SWOT-аналізу, візією, стратегічними напрямами, новими туристичними продуктами і проектами.

Долучитися могли і небайдужі вінничани. Зовсім нещодавно було проведене громадське обговорення та громадські слухання стратегії. 

Відповідно до даного документи основними пріоритетами є розвиток культурно-пізнавального, гастрономічного, ділового й освітнього, а також активного й екологічного туризму відповідно до конкурентних переваг міста Вінниці.

Реалізація Стратегії передбачає збільшення економічного ефекту від туризму та дієвого маркетингу Вінниці як цікавого туристичного міста.

Джерело