Станцію екстреної допомоги у Вінниці просять перенести

Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов повідомив на особистій сторінці у Фнйсбук, про те , що необхідно терміново вирішити питання з приміщенням для станції екстреної допомоги, де працює більше двох сотень медиків.

Він зазначив, що у цьому відділенні обслуговується найбільша кількість жителів обласного центру. При цьому умови для лікарів та пацієнтів — жахливі. На 222 медика розраховано всього дві кімнати відпочинку, де дуже тісно, всього 30 сантиметрів між ліжками, дах протікає, система вентиляції вийшла з ладу, на стінах грибок. Приміщення як було збудоване у 1977 році, так до цього часу у ньому ніхто не проводив капітальний ремонт. Через це сьогодні приміщення знаходиться практично в аварійному стані.

На противагу цьому приміщенню він звернув увагу на  приміщення по вулиці Генерала Арабея, 2а у місті Вінниці, яке відповідає усім вимогам для розташування медичного закладу. З пропозицією перенести сюди станцію екстреної допомоги він звернувся до міського голови Вінниці.

Також він наголосив, що місцева влада повинна постійно дбати про здоров’я медичних працівників та забезпечувати їм гідні умови праці.

Джерело