Студентам Вінниці розкажуть про закордонні можливості освіти

2 червня для вінницьких студентів відбудеться онлайн-зустріч про можливості навчання, стажування та волонтерства за кордоном організовані Вінницьким обласним молодіжним центром “Квадрат”.

Даний онлайн-проект отримав назву: «Навчання за кордоном? Just do it!».  Спікерами заходу будуть учасники та учасниці міжнародних програм. Вони  з власного досвіду розкажуть про доступні міжнародні програми та закордонні освітні заклади. Мета проекту, як зазначила організаторка проекту Катерина Франчук, це надати молоді інформацію про можливості навчання, стажування, волонтерства за кордоном.

Відтепер вони щотижня готують зустріч в режимі онлайн із українським студентом/студенткою, які брали участь у різних програмах. А вінницькі юнаки та дівчата зможуть задати ті питання, які їх цікавлять.  

Інтерв`ю з Ольгою Кравчук про програму обміну для науковців

Наука може бути цікавою!Інтерв`ю з Ольгою Кравчук — учасницею програми обміну DAAD, засновницею FabLab Enot DIY Lab.▪️ Аспірантура в Україні та за кордоном.▪️ Вивчення іноземної мови — з чого почати?▪️ Чи впливає гендер на ставлення до вас, як до науковця в Україні та за кордоном?

Опубліковано Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат" Четвер, 28 травня 2020 р.

Приєднатися до наступно ефіоу можна 2 червня о 16:00 на фейсбук-сторінці “Квадрату”, а в інстаграмі “Квадрату” можна слідкувати за анонсами наступних зустрічей та залишати свої питання до вже анонсованих спікерів та спікерок.

Джерело