Суд Вінниці повторно розгляне конфлікт між міськими депутатами

Є чимало реальних історій про те, як депутати використовують службове становище у власних цілях. Однак це не справедливо, тому що депутати не є якимись недоторканими особами для яких законни неписані.

Зокрема випадок, який стався у 2017 році між двома депутатками Вінницької міської ради, набрав розголосу лише зараз, коли у центральній владі відбулися зміни і поступило звернення від народних депутатів Олега Мейдича і Максима Пашковського. 

28 квітня 2017 року між двома депутатками міської ради, Ганни Давиденко та Наталії Панчук, виник конфлікт, який став причиною бійки. Наслідками якої стало забій грудної клітини в Ганни Давиденко та струс головного мозку і забій м’яких тканин у Наталії Панчук.

Після інциденту обидві депутатки подали заяви до поліції зі звинуваченням  про отримання легких травм. Проте суд отримав лише звернення депутата Панчук, звернення від депутата Давиденко «загальмовували». У результаті чого покарання отримала лише Ганна Давиденко – штраф у розмірі 1700 грн.

Лише зараз, через 3 роки після інциденту, прокуратура підписала підозру депутатці Наталії Панчук, представниці «Європейської стратегії». Її підозрюють за аналогічною статтею, що й Ганну Давиденко ч.2 ст. 125 ККУ (Умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я або незначну втрату працездатності). Громадянці загрожує штраф, виправні роботи або обмеження волі.

Наразі залишається сподіватися на чесне та достойне розслідування справи.

Джерело