У Вінниці активно борються з коронавірусом

27 березня під час брифінгу щодо роботи обласних закладів соціальної сфери поінформував голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

Очільник області повідомив, що з 28 березня будуть виділятися захисні  маски одноразового використання для інтернатних установ та соціальних працівників терцентрів області.

Щоденно у соціальних закладах перевіряють температуру всього персоналу та підопічних. У разі відсутності сполучення між населеними пунктами організовують підвіз співробітників на роботу. Поступово заклади забезпечуються продуктами харчування на карантинний період. Керівництво закладів обговорюють питання щодо можливості  ізоляції даних закладів і поселення туди співробітників, які працюють з підопічними на час карантину.  

Владислав Скальський зауважив, що залучати волонтерів будуть у випадку порушення чи зупинки постачання засобів індивідуального захисту, ліків тощо. Він повідомив громадян, що у Вінницю відправлена велика партія централізованої поставки медичного забезпечення.

Також було висловлено слова вдячності усім волонтерам за активність та ініціативність, а також розповів про координування майбутньої роботи.