У Вінниці пройшла онлайн трансляція розгляду клопотань у питаннях землеустрою

10 червня пройшла чергова онлайн-трансляція розгляду клопотань про надання дозволів на розробку проектів землеустрою, термін виконання яких припадає на наступний період: 9-17 червня 2020 року. Учасниками обговорення як і зазвичай були спеціалісти сектору взаємодії зі ЗМІ та громадськість ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області.

Переглянути трансляцію можна за посиланням. Загалом було зачитано 165 наказів, які згодом будуть зареєстровані та оприлюднені  тут.

Онлайн-трансляція розгляду справ – це можливість усіх вінничан бути в курсі рішень територіальних органів служби. Відтак це гарантує відкритий та неупереджений процес розпорядження с/г землями.

Також вони сприяють повноті реалізації стратегії «Кадастр 2.0. Прозорість, доступність, інновації»: населення не лише оперативно інформується, але і залучається до процесу розгляду клопотань та прийняття рішень стосовно надання, або ж відмови у наданні дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та користування.

До наступної трансляції можна буде долучитися 15 червня 2020 року, о 9:00.

Джерело