У Вінниці склали 164 протоколи за порушення карантину

У зв’язку з розповсюдженням коронавірусу у Вінниці та області поліція несе службу у посиленому режимі.  Поліцейські контролюють дотримання вінничанами затверджених карантинних вимог.

Від початку карантину до адміністративної відповідальності за порушення карантину притягнуто 164 людини. і

Велика кількість правопорушень була здійснена за статтею 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм)   поліцейські зафіксували з боку підприємців, які здійснювали торгівельну діяльність, або надавали послуги.

Офіційно  таких є 75 фактів: 31 адміністративних протоколів складено на керівників торгових закладів та установ харчування, 14 — стосовно перевізників, 17 – на керівників підприємств, установ, організацій, 23 – відносно громадян за порушення карантинних правих щодо самоізоляції, 4 – відносно фізичних осіб.

Зафіксоване одне кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 ККУ (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням). Воно розслідується Гайсинським відділом поліції. 

Щоб запобігти поширенню коронавірусу та посилити публічну безпеку  на території Вінниці та  області працюють карантинні пости у режимі 24/7. У складі піших, автопатрулів та в спільних групах з медиками, представниками  ДСНС, муніципальної варти, держпродслужби працює 700 поліцейських та біля  130 нацгвардійців.