У Вінниці триває реконструкція інноваційно-технологічного парку «Кристал»

У Вінниці в рамках Національної програми «Велике будівництво» триває реконструкція інноваційно-технологічного парку «Кристал». Наразі роботи на об’єктів вже тривають протягом півтора місяці.

З незапланованою перевіркою на будівельний майданчик проекту завітав нардеп Максим Пашковський, який розповів про свій візит на особистій сторінці у Фейсбук.

Нардеп наголосив, що на даний момент проект реалізується згідно із узгодженим планом. Про цей проект говорилося уже декілька років. Проте завдяки залученню додаткових 10 млн. гривень із субвенцій на соціально-економічний розвиток округу та 4,5 млн. гривень з Державного фонду регіонального розвитку до тих, що були виділенні місцевою громадою, проект нарешті почали реалізовувати.  Наразі вже виконано демонтаж стінових панелей та підлоги, виконуються підготовчі земельні роботи.

«Якісний проект — є, фінансування —є, команда зацікавлених у його розвитку та активному будівництву — є, а це означає, що майбутнє в інноваційно-технологічного парку та креативної молоді — є», — зазначив Максим Пашковський.

Джерело