У Вінниці відбулося відкриття першого «М’ясомаркету»

У Вінниці по вулиці пр. Коцюбинського, 35 відкрився перший «М’ясомаркет» у місті. У день відкриття, 9 жовтня, сюди прийшло чимало вінничан.

 «Вінниччина для агрохолдингу є особливим регіоном, адже тут зосереджені наші ключові потужності. І ми дуже раді, що сьогодні відкриваємо перший  «М’ясомаркет» та можемо подарувати нашим гостям радість», —  зазначив керівник управління по роботі з франчайзі МХП Дмитро Морозов.

Головне завдання закладу – вирішувати «м’ясні» проблеми покупців. Адже у магазині представлено чи не найбільший вибір м’ясної продукції, який тільки є в обласному центрі. Також тут можна придбати бакалію, соуси, молочні та хлібобулочні вироби. 

Одною з особливостей закладу є м’ясний сомельє – фахівець-консультант, який допоможе гостям магазину з вибором продукції. Перші клієнти магазину отримали в подарунок напої та сендвічі від ТМ «Бащинський», екосумки та додаткові бали по програмі лояльності.

Загалом загальнонаціональна мережа «М’ясомаркетів» налічує вже 13 закладів. На цьому МХП не будуть зупинятися та вже готуються до відкриття наступних магазинів.  

Джерело