У Вінниці відбувся перший інноваційний форум

Як повідомляють у Вінницькій ОДА, 24 вересня у  м. Вінниця відбувся перший міжнародний інноваційний форум «Інноваційна система Поділля. Перезавантаження».

Організаторами його проведення виступили – Вінницька обласна державна адміністрації, Вінницька міська рада,  Донецький національний університет імені Василя Стуса та Науковий парк «ДонНУ-Поділля».

Через карантинні обмеження форум пройшов у комбінованому форматі —  офлайн та онлайн.

За задумом організаторів основною метою проведення заходу були — популяризація інноваційної діяльності та консолідація інтелектуального потенціалу України за європейськими і світовими стандартами, формування міжнародної мережі «Бізнес-Наука», підтримка стартапів та культури підприємництва, створення центрів трансферу технологій та комунікаційної платформи для налагодження ефективного діалогу представників органів державної влади, бізнесу, наукових, освітніх і громадських організацій, пошуку інвестиційних ресурсів і додаткових джерел фінансування перспективних інноваційних проектів.

Організатори Форуму впевнені, що він стане комунікативним майданчиком для вироблення спільних напрямів діяльності науки і бізнесу, а заклади вищої освіти та представники бізнесу, як стейкхолдери, зможуть в рамках Форуму напрацювати та визначити потреби наукового ринку і презентувати нові проекти/стартапи.

Джерело