У Вінниці виконають демонтаж парканів з воротами та огорожі

Згідно із рішенням виконавчого комітету Вінницької міськради у місті примусово виконають демонтаж парканів з воротами та огорожею.

Документ «Про демонтаж самовільно встановлених малих архітектурних форм на території Вінницької міської територіальної громади» оприлюднено на сайті міськради.

Дане рішення передбачає демонтаж огородження та металевої брами, які знаходяться на 5-му провулку Гніванського шосе. Комісії не вдалося встановити, хто є власником даних споруд. Аналогічна ситуація із металевим огородженням на провулку Академічний, металевими стовпчиками на Чумацькій та бетонним парканом на Магістратській.

«1. Затвердити акти Комісії з питань звільнення території Вінницької міської територіальної громади від незаконно встановлених ТС та МАФ, згідно з додатками 1-4.

2. Демонтувати огорожі та малі архітектурні форми:

2.2 металеві огородження за адресою: провулок Академічний (6-й пров. Гніванського шосе) у м. Вінниці, які встановлені без відповідних дозвільних документів:

— призначити уповноваженою особою на виконання демонтажу металевих огороджень МКП «Архітектурно-будівельний сервіс», термін демонтажу – до 10.08.2021 р.

— рекомендувати гр. Поліхуну М. М. виконати демонтаж влаштованої огорожі зі сторони лісосмуги в термін до 26.07.2021 р.

2.3 огорожу із металевою брамою – знахідку за адресою 5-ий пров. Гніванського шосе в м. Вінниця:

— призначити уповноваженою особою на виконання демонтажу металевих огороджень МКП «Архітектурно-будівельний сервіс», термін демонтажу – до 10.08.2021 р.

2.4 металеві стовпчики за адресою: вул. Чумацька, біля буд. № 250 у м. Вінниці:

— призначити уповноваженою особою на виконання демонтажу МКП «Архітектурно-будівельний сервіс», термін демонтажу – до 10.08.2021 р.

— рекомендувати гр. Кузнецову Б. В. виконати демонтаж вищевказаних металевих стовпчиків в термін до 26.07.2021 р.

2.5 декоративну бетонну огорожу та металеве огородження (металеві стовпчики із натягнутим металевим тросом) за адресою: вул. Магістратська, біля буд. № 57 у м. Вінниці:

— призначити уповноваженою особою на виконання демонтажу МКП «Архітектурно-будівельний сервіс», термін демонтажу – до 26.07.2021 р.

— рекомендувати гр. Сапсай Л. Ф. виконати демонтаж вищевказаних декоративної бетонної огорожі та металевого огородження (металеві стовпчики із натягнутим металевим тросом) в термін до 19.07.2021 р…», — зазначено в рішенні виконкому.

Джерело