У Вінницькій міській раді чергові кадрові зміни

З посади очільника департаменту капітального будівництва Вінницької міської ради звільнено Кравця Ігоря Юхимовича та призначено виконуючого обов’язків – Откидача Ігоря Леонідовича. Відповідні розпорядження опубліковані на сайті міськради. 

Ще у жовтні 2016 року в департамент капітального будівництва на посаду в. о. директора департаменту було призначено Ігоря Кравця. Починаючи з червня 2017 року він  займав посаду директора даного департаменту.

У  розпорядженні міського голови від 30 грудня 2020 року про звільнення Ігоря Кравця зазначається:

«1. Звільнити Кравця Ігоря Юхимовича, директора департаменту капітального будівництва міської ради, із займаної посади 05 січня 2021 року за угодою сторін.

2. Відділу обліку та звітності департаменту капітального будівництва міської ради провести розрахунок з Кравцем І.Ю. із заробітної плати та виплатити йому грошову компенсацію за невикористані ним 35 (тридцять п’ять) календарних днів щорічної основної відпустки».

Згідно із розпорядженням міського голови від 4 січня в. о. директора департаменту призначили  Откидача Ігоря Леонідовича, який раніше працював у Вінницьких міських енергетичних мережах та є засновником ТОВ «Енергетик монтаж-груп».

Джерело