Українці, які мають бізнес на Вінниччині потрапили у 10 найбагатших

Видання Forbes Україна після свого перезапуску в 2020 році вперше за останні чотири роки опублікувала список найбагатших українців.

Як повідомляє “Forbes Україна” на своїй фейсбук-сторінці, тема першого номера журналу після перезапуску – рейтинг 100 найбагатших українців. “За сім років список суттєво оновився, головний тренд – зростання присутності в ньому представників нової економіки”, – повідомляють у виданні.

За повідомленням “Ліга Бізнес”, котра вже має доступ до інформації в журналі, номер якого з’явиться в продажу в найближчі дні, сукупні статки 100 найбагатших українців перевищила $ 31 млрд. Перше місце належить Ринату Ахметову, чиї статки оцінили в $ 2,8 млрд. Третє місце зі статками в 1,4 млрд. дол. зайняв Петро Порошенко, родина якого володіє корпорацією Roshen і частина виробничих потужностей корпорації розташована у Вінниці. 

На четвертій позиції розмістилося подружжя Олександра та Галини Гереги зі статками у $1,3 млрд,, які відомі передусім будівельними гіпермаркетами “Екіцентр К” та “Нова Лінія”. На Вінниччині подружжя має у власності СХК “Вінницька промислова група” .

На шостій позиції розмістився Юрій Косюк – власник контрольного пакету  акцій компанії та директор MHP S.A., голова правління агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт», частина підприємств якого також розташована у Вінницькій області. 

Джерело