Виходець з далекого Єгипту навчатиме у Вінниці фехтуванню

Про відкриття першого у Вінниці спортивного клубу спортивного фехтування повідомляє vlasno.info.  Його відкрито на 5 поверсі Центрального універмагу  інтернаціональним подружжям тренерів Таха — Аліна корінна вінничанка, а її чолові Омар виходець з країни фараонів — Єгипту.

До занять у новоствореному клубі запрошують маленьких вінничан починаючи з трьох років.

Поки що, фехтувальний клуб обділений увагою меценатів і міської влади, і тому його матеріальну базу створюють тренери за власний кошт.

Наразі вже придбали для клубу два апарати із електронною фіксацією результатів (кожен — від 1,5 тисячі євро), які підключаються до шаблі та жакету спортсмена. За допомогою цього обладнання вже можна проводити матчі на професіональному рівні, – відзначає тренер. Аліна ще відзначає, що для того, щоб повністю відповідати вимогам і мати  право проводити змагання національного і  міжнародного рівня, клубу необхідно придбати спеціальну фехтувальну доріжку.

Окрім свого власного клубу на базі Центрального універмагу, подружжя тренерів проводить тренування й на базі вінницького клубу «Атом». На групові заняття приймаються діти від 3 до 15 років, а дорослі – лише на індивідуальні. Щодо вимог до бажаючих займатися фехтуванням, то Аліна зауважує: «Попередня фізична підготовка або досвід заняттями іншими видами спорту не є обов’язковим. Адже половину нашого тренування займає фехтувальний фітнес, а друга – спеціалізована. Саме її й дає Омар, який в Єгипті навчав навіть фехтувальників рівня національної збірної».

Джерело