Вінничани подали ще одну петицію та готуються до мітингу проти будівництва на Поділлі

У Вінниці, а саме у мікрорайоні «Поділля», вже стартували підготовчі роботи до будівництва муніципального будинку. Однак місцеві жителі категорично проти забудови та вже подали чергову петицію і готові вийти на мітинг до стін міської ради.

Йдеться про багатоквартирний будинок по вул. Анатолія Бортняка. Рішення про будівництво якого прийняли без проведення громадських слухань. Жителів вулиці переконані, що новий будинок поглибить та спричинить цілий ряд проблем, серед яких транспортний апокаліпсис, екологічна забрудненість, перебої з водою та електрикою, підвищення пожежної небезпеки, відсутність сонячного світла в багатьох квартирах, перенаселення по всіх показниках тощо.

Питання будівництва муніципального житла у Вінницькій міській раді розглядатимуть 30 квітня. Саме тоді вінничани і збираються організувати мітинг під стінами установи. Також вони вже раніше реєстрували петицію проти забудови, відповідь на яку міська рада повинна дати до 2 травня. Не чекаючи її, вінничани знову зареєстрували аналогічну петицію, яку можна підтримати ТУТ.

Джерело