Вінничани продовжують реєструвати бізнес

Незважаючи на карантин, вінничани і далі реєструють бізнес. Серед останніх 1700 отриманих адміністративних послуг, третина — реєстрація власного бізнесу. Одна з найпопулярніших послуг  – отримання різноманітних довідок та запитів.

Директорка департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук розповіла, що після закриття Прозорих офісів до ЦНАП надійшло 497 звернень по реєстрації бізнесу, 814 звернень на отримання довідок та запитів, 22 звернення по «єМалятко», 391 звернення по наданню послуг державними органами та органами виконавчого комітету Вінницької міської ради

Громадяни можуть скористатися послугами через Персональний кабінет. Доступні 30 послуг виконкому Вінницької міської ради та більше 100 через офіційні сайти державних органів.

Замовити довідку про реєстрацію місця проживання, про реєстрацію місця перебування, про зняття з реєстрації місця проживання, про кількість зареєстрованих осіб за адресою, замовити архівні довідки, документи, пов’язані з земельними, містобудівними та архітектурними питаннями, наприклад, витяг з плану зонування, надання обмежень на використання садибної земельної ділянки, довідку про присвоєння назви проїзду в садовому товаристві та інші – все це можна зробити онлайн.