Вінничанин роками сприяв наповненню держбюджету Росії мільйонами доларів

За межі України ще на початку війни виїхав вінницький бізнесмен Михайло Поздняков, який має спільний бізнес із власником російської компанії «Тосол-Синтез» та багаторічним депутатом партії «Єдіная Росія». Разом із дружиною Ярослава Позднякова, яка відома як «Міс Україна-2011», вони попрямували до Москви.

Подружжя Михайла та Ярослави Позднякових володіє Калинівським хімзаводом (ТОВ «Біохімінвест»), робота якого не обходиться без російського партнерства.  Основні замовники найбрудніших очисних споруд – російські бізнесмени. Співпрацюючи з компанією  російського бізнесмена Валерія Артамонова «Тосол-Синтез», бізнесмен з Вінниці наповнив бюджет РФ на мільйони доларів, починаючи з 2014 року.

Партнер Михайла та Ярослави Позднякових в Росії — Валерій Артамонов, власник компанії «Тосол-Синтез»

Також за подружжям зафіксовано несплату податків зі свого хімічного бізнесу. Окрім цього вони відкрито зливали хімічні відходи у полі, завдаючи шкоди екології Вінниччини.  Про попередження екологічної катастрофи в області повідомило Управління СБУ у Вінницькій області. Кожного місяця близько 500 тонн відходів зливалося у землю. Підприємство оштрафували на 150 млн грн, проте штраф так і не був оплачений.

Джерело