Вінничанин розробив додаток Stayfit

27-річний вінничанин Андрій Мерецький працює програмістом, розробляючи програмне забезпечення для онлайн-магазинів. А у вільний від роботи час розробляє власний додаток для спортсменів.

Ще у 2013 році він самостійно розробив додаток Stayfit для Android, витративши це рік. Спочатку створення це був звичайний додаток, у якому були розряди по воркауту. Тобто користувачі могли відстежувати свої нормативи та відправляти відео на перевірку. Якщо все виконували правильно, то потрапляли у список тих, хто здав на певний розряд.

Згодом вінничанин удосконалював додаток, додаючи різні тренування. Наразі вже є чимало тренувань з різних категорій, користувачі також можуть створювати власні тренування.

         За час існування додатку його скачали більше ніж 100 000 разів. Зараз хлопець займається наповненням iOS версії. Під час карантину,за словами розробника, відбувся сплеск активності користувачів. Більшість користувачів — росіяни, далі українці та білоруси.            

Щодо планів на майбутнє, то Андрій планує розвивати та покращувати додаток, більше приділити увазі рекламі та підтримці користувачів.

Джерело