Вінничанина якого звинувачують у організації фінансової піраміди під домашнім арештом

4 вересня Печерський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід для організатора фінансової піраміди «B2B Jewelry». Відтак Микола Гонта, який родом з Вінниччини, сидітиме вдома під домашнім арештом.  Незважаючи на судові скандали, ювелірні магазини функціонують, більше того днями в Ладижині святкували річницю відкриття компанії.  Про це йдеться у випуску «Вікна-Новини» на телеканалі СТБ.

Микола Гонту обґрунтовано підозрюють у шахрайстві та відмиванні грошей. Йому вдалося ввести в оману понад 600 000 українців, які стали вкладниками «піраміди».

Попри це в Ладижині організували святкування до другої річниці створення компанії. На свято прийшли й ошукані вкладниці. Для того, щоб ї заспокоїти, в компанії активно публікували відео з вдячними відгуками клієнтів.

Спеціалісти переконані, що це обман людей і заволодіння їхніми коштами. Адже починаючи з березня, гроші вже ніхто не отримував,  в «B2B Jewelry» це виправдовують карантином.

Зі своєї сторони, Микола Гонта вже після повідомлення про підозру записав відеозвернення та пообіцяв піти до суду через «наклеп ЗМІ».

Джерело