Вінницька міська рада не подавала зверненням до Уряду з приводу підтримки бізнесу у місті

Вінницькі підприємці розраховували на більш продумані рішення від місцевих посадовців, які могли би допомогти забезпечити їм майбутнє існування. Не було жодного звернення від Вінницької міської ради до Уряду з приводу підтримку представників мікро та малого бізнесу. Ні пропозиції, ні концепції, ні програми.

Своєї думкою з цього приводу поділився народний депутат Максим Пашковський. Він переконаний, що у такій складній ситуації підприємці як мінімум заслуговують на податкові канікули хоча б на час карантину, а також на програму безпроцентних займів для обслуговування супутніх видатків на оренду приміщень, заробітні плати, тощо.

Також нардеп підняв питання ефективності карантину «вихідного дня». На зображеному графіку можна побачити, що такі обмеження несуть лише тимчасовий ефект, тоді як необхідно шукати глобальне вирішення питання.

«Ми щодня бачимо статистику МОЗ щодо нових випадків інфікування ковідом, але не бачимо скільки втратив малий бізнес за карантин вихідного дня. Скільки людей втратили роботу та улюблену справу. Уряд має нарешті задуматись і обирати дійсно ефективні методи боротьби з ковідом та підтримки малого бізнесу», — наголошує Максима Пашковський.

Також депутат зазначив, що готовий підтримати варіант локдауну мінімум на 21 день. Однак лише з обов’язковою підтримкою малого та мікробізнесу. В іншому випадку бізнес просто не виживе.

Джерело