Вінницькі політики знову «розвели» містян на гроші

Регулярно та на постійній основі міська телерадіокомпанія «ВІТА» використовується  владою Вінниці задля безкоштовного виготовлення та транслювання політичної реклами членів однієї політичної партії –  «Української Стратегії Гройсмана».  

Відтак замість того, щоб займатися журналістською діяльністю, телерадіокомпанія «прославляє» Сергія Моргунова та Володимира Гройсмана і робить це за кошт бюджету міста. Зокрема, у 2020 році на «підлабузницьку» діяльність компанії було виділено 20 мільйонів гривень. Посадовцям хватає нахабності «прославляти» себе за кошти платників податків.

Нещодавно у сюжеті «ВІТА» показали елітний автомобіль депутата Романа Андронійчука. Однак журналісти промовчали про те, як він на нього заробив. Адже у депутат є як мінімум один доволі непоганий «бізнес».

Взявши в оренду комунальну земельну ділянку всього за 590 гривень на місяць, він побудував на ній ТРЦ і тепер щомісяця за оренду приміщення в ТРЦ  отримує близько 250 000 гривень. Непоганий результат для інвестиції у розмірі 590 гривень.

Джерело