Вінницькі школярі організовують виробництво екологічного посуду

Четверо вінницьких школярів отримали грант на реалізацію  проекту «Eko dishes: Чиста планета у власній тарілці».

Отримані у бізнес-школі знання і навички Олександр Романенко, Богдан Магдич, Максим Тягун і Микита Малощик застосували при розробленні стартапу, який зацікавив інвесторів. Ідея проєкту полягає у виробництві і реалізації індивідуальних наборів екопосуду із пресованої пшениці.

Як розповідає керівник проекту Олександр Романенко, з самого початку вони хотіли реалізовувати соціальний бізнес-проект. Потім вирішили, що це буде екостартап, який допоможе зробити так, щоб якомога більше людей дізналися і зрозуміли, що від наших звичок та бажання берегти навколишній світ залежить щасливе життя. В кінцевому варіанті зупинилися на екологічному посуді, як одному з шляхів, який дозволяє сповідувати екозвички і водночас заробляти гроші.

Зараз юні екологи активно розкручують свій проект у соціальних мережах, пропонують придбати корисні та яскраві ланч-бокси і бамбукові склянки своїм друзям та знайомим.

Наразі хлопці вивчають можливість розміщення на своїх ланч-боксах GR-кодів, щоб можна було залучити клієнтів і збільшити прибуток. Окрім цього, планують сформувати різні цінові пропозиції, щоб їхній екопосуд був доступним для усіх категорій населення.

Джерело