Вінницькому ендокринологічному центру закупили обладнання

В рамках «Великого будівництва» для Вінницького обласного клінічного ендокринологічного центру придбали рентгенівську діагностичну мобільну систему та два апарата ШВЛ «SERVO-air».

На закупівлю сучасного обладнання було виділено субвенцію на соціально-економічний розвиток окремих територій: на рентгенівську систему — 3 200 000,00 грн., апарати ШВЛ — 2 420 000,00 грн. Посприяв цьому вінницький народний депутат Максим Пашковський, саме він подав запит на отримання субвенції та особисто і передав техніку закладу.

Нардеп назвав даний ендокринологічний центр одним із найбільших високоспеціалізованих ендокринологічних центрів в Україні. Щодо придбаного обладнання, то воно дасть шанс багатьом пацієнтам успішно побороти хворобу.

«Тому вже не вперше подаю запити на надання субвенцій, аби закупити важливу для центру техніку, що збереже не одне життя. Адже до центру за медичною допомогою звертається багато умалозабезпечених громадян з будинків-інтернатів для людей з інвалідністю, будинків пристарілих та дитячих будинків-інтернатів»,зазначив Максим Пашковський.

Джерело