Вінниця – місто-заторів. Як цього позбавитися?

Як тільки у Вінниці не намагалися вирішити проблему із заторами. Однак з року в рік ситуація тільки погіршувалася: довжелезні затори не лише  у години пік, а й протягом дня. Сьогодні ж вінничанам залишається лише сподіватися, що нова влада, яку вони оберуть 25 жовтня, нарешті вирішить цю проблему.

Своєю думкою на рахунок цього питання поділився і кандидат на посаду міського голови Сергій Кудлаєнко.

На основі тривалих обговорень із командою та урбаністами ними було розроблено ряд ідей, які допоможуть нарешті розв’язати проблеми заторів у Вінниці.

На думку кандидата та його команди першим кроком має бути  моніторинг і аналіз транспортної ситуації міста. Далі необхідно виконати наступні кроки:

  • привести до ладу транспортну інфраструктуру (збудувати нові шляхопроводи, міст із належним обслуговуванням);
  • облаштувати підземні переходи в місцях перетину з широкими магістралями;
  • адаптувати переїзди для маломобільних груп населення;
  • оптимізувати маршрути громадського транспорту;
  • встановити нові світлофори, які працюватимуть у режимі «зеленої хвилі», які дозволять підвищити пропускну здатність вулиць і зменшити затори на 10%.
  • впорядкувати паркування автівок.

Також Сергій Кудлаєнко наголосив на необхідності  створення умов  для зменшення автомобілекористування: якісна інфраструктура для пішоходів, для вело та іншого індивідуального транспорту – моноколеса, електросамоката, комфортний громадський транспорт.

«Навіть при втіленні всіх цих кроків, ще у жодному мегаполісі не вдавалося стовідсотково подолати затори. Кількість автівок з роками буде тільки збільшуватися, тому ми можемо тільки загальмувати це зростання — сприяти вибору мешканців іншого виду транспорту», — зазначив Сергій Кудлаєнко.