З 2021 року у Вінниці виготовлюватимуть зимове спортивне спорядження

Рішення австрійської компанії “Head” стосовно будівництва заводу з виробництва зимового спортивного спорядження у Вінниці відкладено на наступний рік. Про це  повідомило “НВ” з посиланням на огляд стану розбудови мережі індустріальних парків.

Будівництво заводу мало стартувати ще у квітні поточного року, проте пандемія внесла свої корективи. Відтак наразі будівництво заводе перенесено на наступний рік. Заплановано, що для виконання усіх робіт необхідно 18 місяців.

Ініціатором облаштування індустріального парку “Вінтер Спорт” площею 25 га  виступав ТОВ Хед Вінниця. Розмір вкладених інвестицій становитиме близько  80 мільйонів євро. Наразі вже залучено 2,26 мільйона гривень. На заводі буде працевлаштовно близько 200−300 осіб, згодом кількість працівників зросте до 600, пізніше – до 1000. Заплановано, що до 2026 року буде створено 1450 нових робочих місць.

Head International Holding GmbH — австрійська корпорація, що виробляє спортивне спорядження для зимових видів спорту, тенісу та підводного плавання з аквалангом.

Джерело