За крісло мера Вінниці боротимуться Кудлаєнко з Моргуновим

«Європейська Солідарність» кандидатом на посаду Вінницького міського голови несподівано для багатьох вінничан висунула екс-нардепа, 44-річного Сергія Кудлаєнка.

В «Українській стратегії Гройсмана» говорять, що ця ідея особисто Володимира Борисовича Гройсмана.

Обрання Сергія Кудлаєнка, вважають оновленням влади в місті і прихід у неї нових, молодих, фахових людей. А насправді це означатиме збереження впливу Гройсмана і його команди у Вінниці. А Сергій Моргунов піде на «почесну» політичну пенсію.

Але насправді це не так. За усіма ознаками такий перебіг подій дещо несподіваний для Сергія Моргунова і діючий мер не проти поборотися за другий термін свого мерства. Підтвердженням такої версії є інформація, що відносини між ним і Володимиром Гройсманом та його командою в останні роки ставали все прохолоднішими. А ще вінничани обговорюють думку, що Сергій Моргунов взагалі захотів відійти від  впливу «стратегів» Гройсмана.

Незважаючи на каскад корупційних скандалів до яких причетний діючий мер і його команда, шанси Сергія Моргунова на перемогу залишаються.

В боротьбу двох Сергіїв (Моргунова і Кудлаєнка) за крісло міського голови Вінниці може втрутитися третій – діючий голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов. Якщо на сьогодні вважається, що він не складає серйозної конкуренції, то до 25 жовтня ситуація може змінитися.

І вінничани, спостерігаючи за ситуацією в перегонах за посаду міського голови задумуються – невже у Вінниці так і не закінчиться ера Володимира Гройсмана і його «стратегів»? 

Джерело