Загони територіальної оборони Вінниччини отримають військову допомогу

Західні партнери вже спрямували в Україну чималий розмір військової допомоги – на загальну суму у півтора мільярда доларів. У числі цих країн США, Великобританія, Канада, Литва та інші.

Вінницький нардеп Максим Пашковський переконаний, що такого результату вдалося отримати завдяки побудові правильних партнерських стосунків на рівні держав.

Декілька днів тому в Україну прибув літак з військовою допомогою Великобританії зі спорядженням для загонів територіальної оборони. Одразу вісім літаків прилетіло із США. Нелетальне озброєння доставили з Канади, а з Литви – бронежилети та спорядження. Для захисту від потенційної агресії з боку Росії Польща планує доставити першу партію своєї військової допомоги. Також Україна очікує поставку ракет Javelin та Stringer від Естонії, Латвії а Литви, а від Чехії – артилерійські боєприпаси.

«Покладатись лише на себе, але мати надійних друзів-партнерів — наша держава дотримується цього принципу. З таким країнами-друзями, як зараз маємо, нам не страшні ніякі агресори», — зазначає вінницький нардеп.

Джерело